| MihaiCristina a întrebat:

Cat costa un test anticorpi helicobacter pylori?
Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Diferara de la un laborator la altu.Eu in vara am dat 55 lei recoltarea din sange si din fecale 35lei

| Amorezatul a răspuns:

Anti Helicobacter pylori IgG - ser costa 36.00 de lei conform site-ului sandor.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyhappy eu am facut acest test la laboratorul "nicol" si am dat numai 50 lei. analize din urina si fecale din sange nu. dar sa stii ca aceasta bacterie se gaseste din urina si fecale nu din sange! si pana la urma eu nu am nicio bacterie :X... iti recomand sa te duci la nicol deoarece este ieftin pecand la alte laboratoare pretul este de 80 lei sau chiar 100 leiwinking mie mi-a recomandat o dctoritza acest laborator fiind la un pret mai acceptabilwinking rezultatul testului vine in timp de o saptamanawinking
te pupici si doamne ajuta sa nu-ti gaseasca nici-o bacterie!:* este foarte greu sa scapi de aceste bacterei. trebuie urmat tratamente pe o durata lunga de timpstraight face
pup:* funda?:X

| gzabi a răspuns:

Un pret de 49 lei pentru test http://www.scutece-adulti.ro/......ylori-GIMA