| Radandam a întrebat:

Cât credeți că m-ar costa cu aproximatie aceste teste de sange? Hiv,HPV,Gonoreea,Herpes bucal,Sifilis,Clamidia,Hepatita B, Hepatita C. Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna o clinica si intreaba sau online

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu esti cumva student in anul I la medicina?
In ce bordel de mana a 15-a ai fost?

| gabicoo a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Care bordel? Dacă te duci o singura data cu una de pe centură iei jumatate din bolile de mai sus!

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru gabicoo):

Ok...nu m-am gandit chiar asa departe. Adica...nu stiu; cat de prost poate fi cineva? In plus, aici, unde sunt eu, bordelurile sunt legale si "fetele" controlate la sange.

| gabicoo a răspuns:

Ce vrei să faci nebunule? Și cu cine?
Fii cuminte și folosește prezervativul!
hee hee

| Simpatic a răspuns (pentru gabicoo):

Omul cred ca vrea sa mearga la casting la filme pentru adulti

| gabicoo a răspuns (pentru Simpatic):

Ca să meargă la casting trebuie să aibă cu ce! Eu cred că se dă mare!

| Simpatic a răspuns (pentru gabicoo):

Acum noi radem dar sa nu cumva sa fi fost la o profesionista saracul sa fi luat boli de genul asta.
De asta calugarii sunt mai sanatosi ca nu o fac decat intre ei, pe principiul cu sexul cum stati? numai intre noi nenea!

| gabicoo a răspuns (pentru Simpatic):

hee hee

| alina2k18 a răspuns:

Cam 400-500 lei fara HPV.
La privat.
Cu trimitere daca esti asigurat - nimic dar nu stiu daca ti le deconteaza pe toate.