| jomoloe a întrebat:

Cat de mult rau fac 100 de tigari fumate? Risti sa ai ceva probleme de sanatate, sau sa se agraveze unele pe care le ai deja?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Orice exces, drog, țigară poate sa afecteze la un moment
Dar dacă fumezi 100 de țigări una după alta este și normal sa ai ceva probleme după

| Musca88 a răspuns:

100 tigari fumate? singuru risc ar fi sa te faca dependent, un risc destul de mare chiar.

Nu, nu sunt doar 100 de tigari, sunt cu 100 de tigari mai mult decat ai nevoie.

| cepIm a răspuns:

Iti moare erectia pretenas.