| Prezidentul a întrebat:

Cat de repede cresc genele la loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| singuraticul90 a răspuns:

Am intrebat pe cineva care stie, si am avut si un prieten care le-a ars, si cam atat a durat

4 răspunsuri:
| byabubu a răspuns:

Genele nu stiu daca mai cresc...

| singuraticul90 a răspuns:

Aproximativ 4-5 saptamani

| Prezidentul explică (pentru singuraticul90):

De unde stii?

| Prezidentul explică (pentru singuraticul90):

OK, multumesc, sa speram ca asa este.

| singuraticul90 a răspuns (pentru Prezidentul):

Am intrebat pe cineva care stie, si am avut si un prieten care le-a ars, si cam atat a durat