| frunziss a întrebat:

Cat dureaza pana iti pune pivotu la dinte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Fi serios, o ora iti trebuie cand iti curata canalele, atunci cand pune pivotul, termina treaba in mai putin de 1/2 h.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Totul depinde de tratamentul care îl urmezi.
2-3 săptămâni.
Pa, pa.

| foxi a răspuns:

Intrebare confuza! Tratamentul pana iti pune pivot sau efectiv timpul de montare?

| frunziss explică:

O ora? adica eu azi stau la dentist o ora?

| BaGGio a răspuns:

Cred ca o ora