| EmpireStateOfMind a întrebat:

Hello;* ce parere aveti despre pirce-ul in buric?:d as dori sa-mi pun in vara dar inca nu sunt sigura...:d doare?hee hee sau cat timp dureaza pana se vindeca big grin?[asta pentru cele care au; d]

5 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Ma ce criza! laughing murim de foame!

| madytza_7574 a răspuns:

Am eu o parere, stai la locul tau, nu am pirce dar... gandeste-te si u ...la ce te ajuta sa ai o chestie in buric care se poate infecta si poti sa dai de belele.

aaa si ...am o cole care are si a zis ca doare destul de rau, deci nu te-as sfatuitongue

| EmpireStateOfMind explică:

@mg nu stiu. pur si simplu mi-a venit mie asa odata in cap laughing) si vroiam sa vad si alte pareri :d

| Logout a răspuns:

Doamnee rolling eyes nu te sfatuiesc! Am o colega si de vreo doi ani tot isi doreste un pierce un buricuts happy dar in ultimele luni s-a interesat si ea despre cum se face asta laughing si iti zic eu ca si-a schimbat parerea. Iti spuuun ca doare foarte rau deoarece am avut in scoala doua sankii la capatana care si-au dat si iti zic ca erau sa lesine de durere. De vindecat thinking am citit pe net ca se vindeca foarte greu iar la mare daca e apa foarte sarata te va ustura si nu vrei putea sta in apawinking. Chiar daca nu am pierce in buric si postez aici sa stii ca stiu ce spun happy M-am interesat pentru colega mea :*

Bafta! Sa postezi dupa ce-ti dai piercu` sau daca te-ai razgandit tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce foloseste, care este scopul?