| Ava1231 a întrebat:

Cat timp dupa ce ai făcut efort trebuie sa astept pana poti bea apa?
Mi-e ft sete...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa bei apă cel putin 2 litrii pe zi iar daca faci efort poti bea si mai multa apă, nu te lua după ce raspunsuri ti au dat unii ca nu ai voie deloc, ei fac misto de tine, ai voie sa bei apă si in timpul exercitiilor fizice sau efortului.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru funda, sanatate multa

| Catrice a răspuns:

3 zile minimhee hee

| Ava1231 explică (pentru Catrice):

Astept deja de 20 de minute...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ava1231):

rolling on the floor

| floresdemayo a răspuns (pentru Ava1231):

DemonLord ti-a zis ca trebuie să astepti 3 zile pentru a putea bea apă...
Dar, până atunci, poti bea un suc natural, o cafea, o bere, o moare, un Jack Daniel'shee hee
Ai intrebat de apă, nu de alte lichide...

| Frank51 a răspuns:

10ms

| Mirel4412 a răspuns:

Poti sa o atingi cu mana, dar nu o bea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Bea apă

Altfel o sa leșin

| IgnatVictor a răspuns:

Chestia cu băutul apei e simplă. Când trebuie să bei apă? Simplu. Când ți-e sete. Nu mai târziu, nu mai devreme.