| erika1985 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am cunoscut un baiat de 2 saptamana si dupa 1 saptamana mi-a spus ca ma iubeste si am facut si dragoste a trecut 2 saptamana si eu simt ca mereu mi-e sete dupa afectiune si atentie el imi ofera toate astea si spune ca in limita normalului dar eu sunt nefericita pentru ca mereu mi-e sete si cer mai multa atentie si mai multa daruire e posibil ca din cauza parintilor mei care nu mi-au oferit afectiune si armonie in familie sa simt aceasta sete continua care niciodata nu se umple doar daca stau cu iubitul meu foarte mult timp si daca ne despartim unpic iar simt acea sete? Va rog astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga erika...asta e normal... dar ia-o mai usor...mai iesi cu prietenii...mai intra in o gask si atunci te vei simti altfel si te vei controla

7 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Daca ati facut-o dupa o saptamana, inseamna ca iti era foarte sete, iar el cre-i pe supraplin big grin

Răspuns utilizator avertizat
| buli a răspuns:

Nu crezi ca te-ai cam grabit? 2 saptamanastraight face? Cam foarte PUTIN. Cred ca mai bine mai asteptai putin si nu erai asa de insetata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea apa :-pe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea cu parintii - te inteleg perfect. Insa trebuie sa inveti sa iti controlezi aceasta sete de afectiune, pentru ca poti ajunge dependenta de el SI ASTA NU E DELOC BINE. Gandeste-te si ca baietilor chiar nu le place o iubita depdendenta de ei.
Apoi, si eu cred la fel - ca a ati facut dragoste mult prea repede. Ai grjia...nu pare ceva prea...normal. Din cate stiu, un baiat asteapta macar o luna, asa din respect, daca iubeste acea fata. Plus ca, dupa ata de putin timp a spus ca te iubeste? fii rationala daca nu vrei sa suferi mai tarziu. Crede-ma ca stiu ce inseamna sa nu ai parte de afectiunea parintilor, si stiu si cat de periculor poate deveni daca nu te mai controlezi. Cunoaste-l mai bine inainte sa pui suflet, sa i te daruiesti iar... din cauza ca tu nu ai avut parte de iubire in familie, tu te refugiezi EXTREM DE REPEDE IN BRATELE CELUI care ITI "ARATA" IUBIRE, CELUI care TE IUBESTE. Era chiar si o carte. parca... "femei care iubesc prea mult"

| erik_1277 a răspuns:

Vezi sa nu se plictiseasca repede, un id?

| erika1985 explică:

Sete de afectiune si atentie nu de sex, iar ce s-a intamplat dupa o saptamana a fost ceva neplanificat iar intrebarea este ca e posibil ca din cauza lipsei de afectiune si atentie neacordata in copilarie de parintii mei sa simt aceasta dorinta mare de atentie si afectiune? din partea partenerului