| Alinamiha a întrebat:

Cat timp se poarta corsetul de coloana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felix65 a răspuns:

Draga Alina, incearca sa ai rabdare si sa-l porti atat cat va spune medicul tau ca este necesar! Timpul trece repede si gandul ca e spre binele Tau trebuie sa te ajute sa depasesti neplacerile acestui moment. Doamne ajuta sa fii bine!

| Laura46 a răspuns:

Cat iti recomanda medicul! nu trebuie sa te abati de la regulile astea, pentru ca ramai nenorocit pe viata, nu este de gluma cu asta.

| doarintrebatima a răspuns:

Eu port corset si il port cat de mult pot.Tu fa gimnastica. Daca vrei mai multe informații contacteaza-ma.