| Angeloxd a întrebat:

Cat va mai dura până se va găsi leacul pentru sida și cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LittlePoppy a răspuns:

Nu se stie daca cercetarile sunt in directia buna, deci nu se stie cat dureaza.
Dar se mai poate pune si intrebarea daca se vrea. Pentru ca industria farmaceutica poate castiga mai mult mentinand boala cu medicamente care sa se ia permanent "pentru a nu evolua" decat daca se trateaza definitiv.

| Angeloxd explică (pentru LittlePoppy):

Ce mișto ar fi sa poți face sex fara sa îți fie frică că își vreo boala.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

1000 si 1 de nopti

| Genevaaa a răspuns:

14 ani, 2 ore, 57 minute, 3 secunde

| Dddonkey a răspuns:

Leacul pentru cancer aparent a fost gasit, si acest doctor a fost dat in judecata de institutul american de sanatate dar a castigat pentru ca a avut prea multe cazuri care au sustinut teoria lui. Poate o sa il gasesc din nou si iti trimit informatii si practicele lui.

| DARKSMOKE01 a răspuns:

Nici nu este in plan! Poate peste 20 ani, poate 30! Poate exista, dar sunt pentru persoane importane! Leacul pentru sida si cancer e un mister! Ca sunt boli demult si imposibil sa nu fii gasit! Poate exista, dar nu l pun pe piata deoarece ca daca vindeca aceste boli, savantii nu vor mai castiga bani! Oare de ce s o facut covid-19? Nu e o chestie intentionata! Au creeat-o ca sa produca bani!