Întrebare recomandată | sorinAP a întrebat:

Cate sanse sunt sa recidiveze un feocromocitom si in cat timp recidiveaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU se poate "ghici" acest lucru - depinde cum "reacţionează" fiecare organism în parte.

Oricum, NU se porneşte de la o astfel de premisă : sunt mai multe şanse ca acesta să NU recidiveze...

Toate cele bune şi multă sănătate.

| ReusxD a răspuns:

Îmi pare rău, dar acest lucru este foarte imposibil de ghicit.

| ValyGh98 a răspuns:

DA...exact asa ma gandeam si eu happy