| NakaTaka a întrebat:

Cateodata tresar asa de aiurea, este o problema pentru mine, nu ma pot concentra. Ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| extremeA07 a răspuns:

Stiu persoane care tresar ca sunt prea concentrate si le disturba cineva, dar aceasta problema nu e bine de neglijat. Daca te simti si slabit s-ar putea sa ai lipsa de ceva in corp. Ia niste vitamax (ziceai ca nu te poti concentra)ca ajuta si la concentrare. Te sfatuiesc sa faci niste analize.

5 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Depinde, de ce tresari?
Oricum, nu ar trebui sa te sperii, mai bine ai face un control sa vezi daca totul e bine.

| NakaTaka explică (pentru Darius392):

Ma simt din ce in ce mai slabit, desi ma odihnesc, nu stau in fata calculatorului.

| NakaTaka explică:

Tresar intruna!

| extremeA07 a răspuns:

Tresari cand cineva te sperie sau si asa cand esti singur/a?

| NakaTaka explică (pentru extremeA07):

Pai....Ma si sperie, sunt si singur, dar am aceasta problema de cand ma stiu.