| anonim_4396 a întrebat:

Salut de ce tresar câteodată din somn când visez ceva tresar de zici că mă corentez

5 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Si eu mai patesc asa, cand sunt pe jumate adormit, trasar dintr-o data laughing

| Florin9Florin9 a răspuns:

E ceva normal și eu pățesc așa, de exemplu când visez că, cad de pe un bloc sau de pe o stâncă, tresar și mă trezesc.

| Viitorulapropiat a răspuns:

E ceva normal, asa reacționează corpul, e "vina" subconștientului. Si alta varianta ar mai fi faptul ca esti "verificat" daca ai adormit sau nu, incearca sa stai nemiscat mai mult timp si o sa vezi ca incepi sa-ti misti o parte a corpului involuntar

| annempx a răspuns:

E normal..si mie mi se intampla doar ca mai rar happy nu-ti face griji

| Cristian0015 a răspuns:

E ceva normal, nu iti fa griji