Întrebare recomandată | gabriellekasia a întrebat:

Câteva rețete simple de gustări sănătoase? Mulțumesc anticipat! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kakarotto2016 a răspuns:

Legumele crude,Melezurile dietetice,Branza semi-degresata cu biscuiti,Fructele oleaginoase, Soia verde, Branza de vaci,Iaurt grecesc degresat, Suc din legume proaspete, Somon sau ton la conserva, Morcovi cruzi cu sos de iaurt, Cereale integrale cu iaurt, Caise deshidratate si migdale sau Floricele de porumb

1 răspuns: