| truefriend a întrebat:

Hey, cine-mi poate da și mie câteva statusuri simple dar draguțe? Pot fi despre orice :*. Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

● Fa-ma Doamne ce n-am fost... padurar si sef de post! sa cante haimanalele ca sa`mi rupa pijamalele :))

● Daca mai observ ceva interesant... v-a anunt!

● Cand ma uit un pic la tine, imi vine sa ma cac pe mine :))

● I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea!

● Viata e ca parul de la c*r, scurta si plina de ca*at

● Sunt sofer pe Mercedes...

● Mai available ca oricind!

● Frek menta on-line!

● Put your finger in you`re mama...

● I’m? uei sau dus cu pluta

● Unde-s doi placerea creste...

● Logica multor femei, te sufoca prin lipsa ei

● Idealul meu in viata e femeia cu musteata!

● Stire de ultima ora: Posta Romana a retras de pe piata timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai stiu pe ce parte sa scuipe

● In bere e putere, In vin e sanatate, In cognac e distinctie, iar in apa sunt microbi...

● Da asta este viata mea, este si buna si rea, da e mai buna fara tine in ea...

● Frek menta on-line!

● Plin /(a) de fite

● Io cacare, tu mangiare, se finito la mancare =)) :))
● Daca o pasarica ti-a soptit ceva... atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc

● De ce sa bei si sa conduci... cand poti sa fumezi si si zbori?

● Ce statusuri aveti fratilor, v-ati facut cu totii filozofi?

● Am luat o razna... promit sa o dau inapoi...

● Cu ocazia zilei internationale a copiilor strazii, va urez un sincer La Multi Ani!

● Please wait...

● Mash duce sa ma`ntorc...

● Raspund greu, insistati!

● Manc, nu vorbesc cu gura plina...

● Pentru moment, abonatul nu poate fi contactat... reveniti!

● Cine vrea gripa? E moca!

● Plecat dupa bani, si voi dupa mine...
● Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

● Ce bine mirosi, ce bine te`nbraci... parca vii de la vaci

● Ma uit la tine, la uit la Luna... mai bine ma uit la Luna!

● Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel...

● Acolo unde dragoste nu e... facem!

● Munca nu a omorat niciodata pe nimeni, dar de ce sa risc?

● Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult... Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult

● I was born intelligent! Education ruined me...

● Fac baie, a mai trecut 3 luni...

● Lasa ca daca vreau sa vb. te caut eu!

● Alcoolul omoara incet incet... nu conteaza, nu ma grabesc

● Daca ai puta nu ma deranja...

● Membru al asociatiei nationale darma-s-ar scolile

● Prosti sunt muritori... dar prostia e vesnica

● Available just for one person, ahh...de tine am uitat

● I am busy, you are an idiot... have a nice day!

● Nu`s acasa, cauta-ma in porumb!

● Dus cu pluta... revin pe conducta

● Nu te baga in lumea drogurilor... suntem si asa destul de multi...

● Inteligenta este o boala pe care nu multa lume o are! Esti contagiat?

● Psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat...

● Fetele imi bat in geam / nu aud am termopan...

● M-am suit pe telegraf sa-mi scutur fusta de praf... politaiul m-a vazut, m-a certat si m-a... batut!

● Foaie verde intr-un copac, mie`mi vine sa ma... plimb!

● Sunt mai mult decat Stepped Out... sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!

● Daca nu sunt la coada la paine cautati`ma la oua!

● Corup minori/minore la domiciliu!

● Vrei internet de 555 ori mai rapid? N-AVEM!

● Cateodata stau si ma gandesc daca eu intr-adevar pot gandii...

● Opinia mea nu conteaza, asa ca nu mi`o bag!

● Ma plimb cu compu` pe strada...

● Eu sunt dovada vie ca omul poate traii fara creier!

● In afara de ceva mai ai de zis si altceva?

● Vine potopu` dar nu ma mai sperie, am vazut atatea razboiaie, victime... 11 septembrie...

● Dumnezo` va`nbucure... 380 va scuture

● Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit!
● Ce dai bah, nu stii sa-njuri?

● Daca ai portofelul gros, inseamna ca e plin de maruntis...

● Sogorii stiu ce si cum :))

● Napoleon e mort, Einstein e mort, Mihai Viteazul e mort :(( si nici eu nu ma simt prea bine...

● Caut loc pentru cershit........cine ma ajuta sa gasesc primeste 40% din castig!

● Va doresc o zi buna! Ceea ce nu cred...

● Nu exista femei urate, ci doar barbati insuficienti de beti!

● Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat politia!

● Femeile sunt impartite de catre barbati in 4 mari categorii:1.mame; 2.doamne; 3.cu*ve; 4.mama doamne ce mai cu*ve!

● Mi-am luat de curand BMW X5 si l`am tunat pana l-am facut ARO!

● Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara... Doamne sa scap berea din mana nu alta...

● Calare... pe situatie!

● Nu conteaza cat ma iubesti... atata timp cat te prefaci...

-Opriţi planeta... vreau să cobor...
-Există 2 tipuri de oameni în lumea asta: Eu şi Restul...
-Vreau să ştii că prietenia ta înseamna mult pentru mine. Plângi tu, plâng şi eu. Râzi tu, râd şi eu. Sări pe geam de la etaj... mă uit în jos şi atunci... râd din nou.
-Ce poţi face azi nu lăsa pe mâine, lasă pe poimâine că poate nu o să mai fie nevoie.
-i love you, i like you, i need you, ai vrea tu!
-Bulă la psihiatru.
-Ce v-a adus la mine?
-Domnule doctor, eu mă cred câine, dar nimeni nu mă crede!
-Eu te cred... Marşi de aici!
-Şi dacă viaţa-i crudă, pune-o pe grătar.
-Când stăpânu' nu-i acasă, sar pe geam şi intru-n casă.
-Am gânduri interzise dar permise.

http://pedanny.blogspot.ro/search/label/Statusuri

Pentru mai multe statusuri poţi căuta pe Gugăl.

Baftă :D

| LikeGreen a răspuns:

Eu poftim :http://statusuri.net/
Funda?