| ImpulsGamingRo a întrebat:

Cati ani trebuie sa ai ca sa pot sa iti faci operatie la ochi pentru corectarea vederii cu laser.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Trebuie sa fii incetat din crestere si sa ai 2 ani de miopie stabilizata( in acest timp sa nu iti creasca dioptriile).

2 răspunsuri:
| GAAAbiii a răspuns:

Consulta un doctor el este in masura sa iti spuna asta.