| sandramaria20 a întrebat:

Cati dinti de lapte se scot in total(in mod normal)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Trebiue sa ai 32 de dinti in gura, asta inseamna ca iti schimbi 32 de dinti de lapte.

4 răspunsuri:
| sandramaria20 explică:

Deci....sa zicem ca o fata s-ia scos 7 dinti.Cati mai are de scos? Adica se scot si maselele?!

| MrBandycot a răspuns:

Daca sunt toti curati si nu ai cari, atunci toti