| AnonYMu003 a întrebat:

Cauza Nobila!Buna ziua TPU am si eu o intrebare!Cand expir aerul simt un gust ciudat in gura ma doare capul si in locul acela unde este inima si nu stiu ce am ma simt rau imi puteti va rog sa-mi spuneti ce am va rog din suflet! Dau si funda si va-s fi foarte recunoscator daca ma-ti ajuta ! Am 12 ani FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mergi mai bine la un medic.Aici nu cred sa gasesti pe cineva avizat sa iti dea un raspuns corect.

1 răspuns:
| miki_4604 a răspuns:

Lipsa de calciu, calciu nutritiv de tiens-romania.ro iti va rezolva aceasa situatie