| aquila_4553 a întrebat:

Ce aparat de slabit e bun, pentru ca as vrea sa iau unul, dar nu unul bun de nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Noi avem aparatul "Relax and Tone" si se vad diferentele [ parintii mei si sunt mandrii de ei ]. uite o poza cu el:
http://www.tocmai.ro/......6d75ad.jpg

daca vrei sa-l cumperi te poti uita la teleshopping pe diverse programe la tv sau poti intra pe acest site:
http://www.top-shop.ro/index.asp?tine=productview&pid=83207&c=0

sper ca te-am ajutat :)

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cea mai buna metoda de slabit este miscarea( fitnes, aerobic, tae bo) combinata cu o dieta hipocalorica.

Răspuns utilizator avertizat
| cornel a răspuns:

Nu mai folosii aparate.alearga.mergi cu bicicleta.

| aandreeaa a răspuns:

Dupa parearea mea banda de alergat.