| WhiteTiger a întrebat:

Ce as putea face ca sa slabesc 2 sau 3 kilograme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ramonaan a răspuns:

Eu zis ca tii regim nu foarte strict daca esti inca in crestere sa mananci mai putin si ce nu ingrasa si spor cel mai bine este sa faci sport cum ar fi sa alergi ori afara ari pe bicicleta si sa faci abdonene sau ai putea sa alergi si pe scari pentru picioare frumoase...in cateva saptamana 2-3 vei reusi.succes! funda?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Miscare ...degeaba ti regim daca nu faci miscare

| MeGustaaaaa a răspuns:

Dieta cu grapefruit e cea mai buna.Mananca in fiecare dimineata micul-de-jun.Cate 2 oua pe saptaman, peste si multe fructe, legume si apa.Nu mai manca grasimi, dulciuri, fast-food si sucuri.Fa cel putin 30 de minute de sport zilnic. Funda?

| Owakey a răspuns:

Bună!

Ce ai zice de: sport.

Baftă!

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Pai : te poti apuca de sala, poti sa mergi seara o ora la alergat, nu mai manca dupa ora 18:00, nu mai manca asa paine etc.

| teodoram a răspuns:

Nu mai manca dupa ora 6, fara paine, clar!

| All3xutzaa a răspuns:

Sport,Diete,Incearca sa scapi de stres, Incurajeaza'te, Fii Serioasa si Intreaba'ti medicul de familie sau un nutritionist! Fundaa? Please...

| OriginalAngel99 a răspuns:

Sport`! Curele de slabire nu ajuta. Cel mai bine sport.