| Consueloooo a întrebat:

As dori sa slabesc maxim macar 5 kilograme ce as putea incerca? Multumesc!

4 răspunsuri:
| username_5501 a răspuns:

Pai multe legume sa nu mananci seara decat fructe si sa faci miscare in fiecare zi. Eventual ceva mai intens dupa preferinte.

| tiriboxi a răspuns:

Buna,recomandarea mea la problema ta este sa incepi un program de detoxifiere la nivel celular pentru 9 zile de la firma care eu colaborez de 10 ani si este lider mondial in domeniul sau de activitate pentru mai multe detalii contact; tiriboxi@gmail.com

| SurduL a răspuns:

Maxim macarrolling on the floor)))))doamne

| silvioara a răspuns:

Buna! As dori sa slabesc maxim macar 5 kilograme ce as putea incerca? Multumesc! `` alege`ti ori maxim ori macar?