| DenisIonut01 a întrebat:

Ce as putea face ma ustura ochiu cred ca mi sa scurs spuma de la samponu din cap in ochi si m-am clatit din abudenta dar tot ma ustura unpic cateodata ma mai lasa(am picaturi de cum am tras curent la ochi si mai am crema contra infectilor la ochi)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stephanny a răspuns:

Fucithalmicu e super bun e 15 lei. si scrie pe prospect cum sa-l folosesti, am avut si eu aceeasi problema.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-te la medic. Nu este de la sampon. Samponul pate tine un pic. Asta e treaba mai grava.

| vSorin a răspuns:

Spala-te cu apa rece happy