| JonD a întrebat:

Ce boala are urmatoarele simptome : te simti epuizat,scade tensiunea arteriala, ameteala, oboseala mentala, lipsa de energie? Si cat de grava ar fi, multumesc anticipat happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa fie sida, HIV e stadiul initial de diaree, dureri de cap, transpiratie noaptea... Dar poate sa fie si alta cauza din lipsa de vitamine, alimentatie nesanatoasa.

| Zazu a răspuns:

Panica,stres,depresie,anemie,lipsa de calciu, scaderea glicemiei...sa dai cu ghiocul nu e tocmai potrivit.Mergi la un medic, iar daca e vorba de depresie esti singurul care te poate ajuta.Prin sport, te concentrezi asupra lucrurilor importante si lasi nimicurile care iti consuma energia de pomana.