| vlad_2771 a întrebat:

Ce carti de crestere in inaltime stiti care dau rezultate sigure? Si site-ul va rog( P.S: SA NU FIE FOARTE SCUMPE)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Ce varsta si ce inaltime ai? Daca inaltimea ta este mostenita nu poti face mare lucru...De ce nu incerci sa faci inot, bascet etc?

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine faci un sport.O carte(cea mai groasa)da rezultate sigure doar daca te sui pe ea.Glumesc.Cu sport poti avea rezultate sigure.

| Cronki a răspuns:

Vârsta şi înălţimea? Un mic secret se află în morcovii care încă nu au ajuns la maturitate! Consumaţi zilnic până în ora 15 şi combinat şi cu ceva sport, dau rezultate peste aşteptari!

| Azµre a răspuns:

Cel mai bine crești făcând sport, de exemplu înotul te înalță!