| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Ce credeti ca este chestia asta ce mi-a iesit pe interiorul gurii? Tocmai ce am simtit-o cu limba dupa ce mancasem ceva, ca o umflatura. De asemenea doare foarte putin daca contract muschii punand presiune pe ea. Credeti ca-i vreun motiv de ingrijorare? am incarcat niste poze aici: https://imgur.com/a/REC9E77

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Not a dentist, dar nu ți-ai mușcat obrazul acolo?

| NeverGonnaLetYouDown explică:

Intampin probleme cu link-ul... asa ca le-am incarcat inca odata: https://imgur.com/a/NQByoRv
sper ca asta sa mearga

| NeverGonnaLetYouDown explică:

Aparent merg ambele insa trebuia sa le dau copy paste in bara de sus a browserului *facepalm*

| Drsss a răspuns:

Chestia aia se numeste "abces gingival", o sa iti treaca in cateva zile, Nu ai de ce sa te îngrijorezi.

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru Drsss):

Thanks, ma simt mult mai calm acum