| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ieri am fumat ceva mai mult decât de obicei și azi m-a usturat gâtul și mi-a ieșit o băsica pe limba și una pe cerul gurii mai in spate, credeți ca este din aceasta cauza?(am motiv sa îmi fac griji),(credeți ca sunt alergic la ceva din Țigara?),(nu fumez de mult timp), Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ar trebui sa te lasi de fumat si sa mergi la medic.

| ReddY25 a răspuns:

E un semn bun sa te lasi in cel mai scurt timp