| ppr a întrebat:

Ce credeti despre lecitina? Daca ati luat, ati observat imbunatatiri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Pe termen scurt are efect, dar pe termen lung distrug capacitatea de concentrare. Adica cat timp iei lecitina poti sa inveti, dar cand intrerupi tratamentul (sau dupa o perioada mai lunga de tratament) ajungi ca sa ai o capacitate de memorare inferioara celei dinainte de tratament.

| cthulhu a răspuns:

Parca am luat dar nu mai tin minte bine.

| marry2000 a răspuns:

Pai. cati ani ai? Sora mea cand a fost la liceu la bac (acum e in anul 2 la facultate) a luat lecitina soia si si-a facut efectul a luat o nota destul de mare dar nu mai tin minte exact cat dar a luat peste 7. Daca ti-am fost de ajutor funda pls?

| ppr explică (pentru marry2000):

Am aproape 18 ani.are ceva importanta varsta? tin sa precizez ca am luat si in clasa a 4-a.dar nu mai stiu ce efecte a avut.