| DomnulPoliticos a întrebat:

Ce e chestia alba care iese din organul feminin uneori după sex?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai chiulit la ora de biologie? happy
Secreția albă care apare după sex este produsă de glandele vaginale și cervicale.
Glandele astea produc lichidul care ajută la lubrifierea și protejarea zonei vaginale în timpul actului sexual.
În concluzie: este secreție vaginală.

| DomnulPoliticos explică (pentru anonim_4396):

În mare parte de la toate orele, nu doar biologia

| DomnulPoliticos explică (pentru anonim_4396):

Stimata doamna, de vina e sistemul de învățământ din cauza ca nu fost suficienți de inventivi si pricepuți pentru a face orele, nu doar de biologie, interesante si interactive astfel încât toți copiii sa fie interesați de școală, sa nu credeți ca sunt vreun imbecil leneș prost făcut grămadă, evident ca nu sunt asa doar pentru ca am chiulit. O zi buna stimata domnișoară big grin