| SecretLover10 a întrebat:

CE este acel lichid care curge atunci cand ma masturbez. E transparent si lipicios.IMi puteti spune cateva lucruri despre el. P. S. -sunt baiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este lichid seminal/spermă care este de la incolor la alb!
Pa, pa.

| ombladon a răspuns:

Daca este transparent, este lichid preejaculator

| andrei95 a răspuns:

Parca e lichid seminal oricum nu e nimic grav parca are rolul de lubrifiere deci ajuta oarecum

| Gargaritza_4806 a răspuns:

Daca e albastru inseamna ca esti crin...e aiurea treabastraight face