| Radandam a întrebat:

Ce este mai deranjant dintre bețișorul acela de ți-l baga în nas sau cel pe gât la recoltarea pentru testul covid 19? Pe gât nu e nasol?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Mai nasol mi s-a părut in nas sincer laughing.

| Radandam explică (pentru Nirvanaaa):

Și îți bagă mult în gat bățul ăla? laughing

| Nirvanaaa a răspuns (pentru Radandam):

Nu chiar, scoți limba afara și îl bagă pe faringe. Simți un pic ca și cum te-ai îneca așa, dar pe nas e și mai rău. laughing am ieșit cu ochiul lăcrimând. Măcar a luat dintr-o singura nară. happy