| Aoxkajcjw a întrebat:

Testul covid e fara plată nu?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E gratis doar daca ai simptome si trebuiesti testat. In rest cost.
Exista insa acum o campanie de testare in farmacii decaontata de stat

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Testul este gratuit la cei care prezinta simptome de boala.
Testul la cerere este cu plata.

| sierra1 a răspuns:

Mda...cam la banii ăștia?

https://www.clinica-sante.ro/......gm-si-igg/