| BestOfTheBest a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa fac pentru abdomen? mi se vad putin 6 pack-urilelaughing. dar vreau sa trag tare sa se vada calumea.big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Fa tot alea care le-ai facut si pana acum de ti se vad,, pack-urile,, dar,, trage mai tare,, laughing)

| Paulla a răspuns:

Încearcă abdomene, flotări şi mai ales jogging. În ciuda a ce spun mulţi, jogging-ul dezvoltă destul de mult muşchii abdominali.
Şi un sfat, nu mai spune '6 pack-urile' e incorect şi sună aiurea.

| yamacry a răspuns:

Incepe prin a face ca in acest tutorial de doua ori pe zi http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=fvwrel
iar apoi daca vrei sa tragi tare treci la lvl 2 http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU&feature=related.
nu incepe direct cu lvl 2 e foarte dificil

| yamacry a răspuns:

Incepe prin a face ca in acest tutorial de doua ori pe zi youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=fvwrel
iar apoi daca vrei sa tragi tare treci la lvl 2 youtube.com/watch?v=44mgUselcDU&feature=related.
nu incepe direct cu lvl 2 e foarte dificil