| z0r3Ns3n a întrebat:

Ce exercitii, ce sa mananc sa imi creasca pectoralii si bicepsul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Multa carne sa mananci, pentru ca are proteine.

| AlexSalutir a răspuns:

Indicat ar fi sa mergi la sala de forta dar daca nu ai unde atunci fa tractiuni la bara,indiferent cat de putine bucati bagi,fa multe seri, antreneaza-te odata pe saptamana si ai sa vezi rezultate destul de bune, probabil ti se pare aiurea sa te antrenezi odata pe saptamana dar multi sunt incapatinati si baga de multe ori pe saptamana crezand ca o sa ajunga la cea ce asi doresc da, o sa aiba rezultate dar o sa dureze mult timp pana o sa i se vada pieptul si bicepsi, facand de 3/4 ori pe saptamana,muschi se vor fibra mai mult...fa odata pe saptamana cu multe seri de cate bucati poti tu si ai sa vezi rezultate mult mai bune deoarece facand odata pe saptamana, muschi se vor odihni si se vor dezvolta de doua ori mai mult (propria experienta) nu de alta dar am facut si sala de forta, asa ca nu baga zi de zi ca sa te fibrezi s-au sa fi mai puternic pentru ca oricum exercitile facute din greutatea corpului (adica tractiunile) te vor face mai puternic, incearca sa respecti cele trei mese ale zilei, nu rabda foame ca ai sa slabesti... indiferent ce mananci incearca sa te echilibrezi :) ia de aici http://youtu.be/Wy7-SO7TsoE Bafta :P