| ANONIMAAA37 a întrebat:

Ce fac ca sa am talia mai subtire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Evita alimentele care te baloneaza(fasole, varza, apa minerala, fructele DUPA masa). ai mare grija la alimentatie, axeaza-te pe carne si legume, evita carbohidratii rafinati. De asemenea alcoolul si zaharul se pun fix pe burta.
Si fa cardio! cat de mult, alaturi de exercitii pentru talie, gasesti pe Youtube sub denumirea de "standing abs".

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Bicicleta medicinala
Canadian Tea
Dieta si renuntat la dulciuri, prajeli, sucuri si alimente cu multi carbohidrati, grasimi si zahar.
Ti-am dat doar o sugestie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomene, răsuciri, corset modelator. Interzis pâine.

| NellieLovett a răspuns:

Pai ar fi bine sa iti schimbi dieta. Mananca mai multe fructe si legume si mai putine prajeli. Si evita painea alba. Foloseste paine neagra, de secara.
Ar fi bine sa incepi sa alergi, pentru a elimina kilogramele in plus. Cred ca ar fi util sa faci abdomene si rotiri cu cerc de gimnastica.
Foarte important, bea multa apa!
Succes!happy

| Vinsieu a răspuns:

Sport.

| mimimumu a răspuns:

Sport

| tinatinaro a răspuns:

Bea ceai verde si apa, fa exercitii fizice (gasesti pe net exemple) si mananca multe legume. Renunta la paine si zahar.