| ANONIMAAA37 a întrebat:

Va place o fata mica de inaltime care nu are talia subtire dar are c.u.r si sani sau o fata slaba care are tot asa c.u.r si sani?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

O fata medie care are o personalitate ok.
Pe termen scurt ar castiga persoana care arata mai bine dar sa fim seriosi... chiar daca un om arata bine dupa un timp ti se ia de el daca are o personalitate mizera.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu ce imi place, da mi o poza si isi voi spune daca ma atragi sau nu sexual

| Nemessys a răspuns:

Prefer una mica de 1.60-1.65, putin mai slabuta si nu m-ar deranja daca ar avea c*rul si sanii mici. happy