| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac daca imi vine sa lesin la scoala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Mersi love struck

| AvalohAlyn a răspuns:

Anunti repede profesorul, acesta va anunta sau iti va da voie la asistenta si daca e cazul aceasta va suna la 112 sau te va trimite acasa indemnandu-te sa mergi la medic. Lesinurile sunt cauza a unei boli, trateaza repede.Sanatate.

| Victoria a răspuns:

Daca vorbesti serios, nu e deloc normal sa iti vina sa lesini la scoala. Probabil ai anemie sau alta o fi cauza. Du-te la doctor si explica-i ce simti, el iti va da un tratament de urmat. Daca iti vine rau la scoala, cere permisiunea domnului diriginte sa pleci acasa sau la doctor, din motive de sanatate.

| Deea a răspuns:

Mergi la doctorul de la scoala sau pleci acasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi... mult de raspunsuri. :X