| elenac a întrebat:

Voi ce faceti cand va duceti la munte cu prieteni. unde va duce?

Răspuns Câştigător
| ArianaDwen a răspuns:

Mie-mi place sa merg la Lepsa, e aer curat, frumos. Locuri mumoase de vizitat, statiuni la fel de mumoase.Ador sa merg acolo! Cand ne ducem de obicei "exploram" ca sa zic asa happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai prietenul meu, adica amanta cum ii spun imi zice: azi ai conducere cu mine si agat cateaua dupa ea (remorca) merg cu ea apoi imi iau la revedere si uite asa pana cand ma despart de ea si imi fac o nevasta cu care merg la drum lung.

| Minks a răspuns (pentru mgtow):

Dafuq I just read?

| mgtow a răspuns (pentru Minks):

Ombre, ese es el puto trabajo de un camionero con pasta gansa.

| Minks a răspuns (pentru mgtow):

Mersi ca mi-ai confirmat ceea ce credeam deja despre tine. Mersi ca ne arati tuturor ca stii sa injuri in alte limbi decat cea materna, cu care nu prea ai treaba atata timp cat nu esti in stare sa termini o fraza coerenta.

| mgtow a răspuns (pentru Minks):

Si eu iti multumesc ca ai o minte asa mica incat stii doar sa generalizezi, sa aberezi si sa dai din gura aia fara motiv. Poate tu ai un nivel educational mai prost decat cel primit de un rrom.

| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu mergi cu familia la Busteni.