| Anonymus5 a întrebat:

Ce greutate ar trebui sa am la 1, 65 ( 1 metru si 65 )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Obezitate? Nu.
Ca să vorbim de obezitate trebuie să ai greutatea peste 25% din greutatea normală.
Obsesia ta este nefondată.
Numai bine.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ești băiat undeva la 57 de kilograme, dacă ești fată 52 de kilograme.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Anonymus5 explică (pentru Legiuitoarea):

Ce prilej fericit sa vorbesc insasi cu userul anului big grin eu am 60 si am 14 ani. Mise pare putin cam mult, majoritatea spun ca arat bine dar eu am o obsesie pentru asta... e ceva asa de grav se considera obsezitate daca am cu 2/3 kg in plus?

| Anonymus5 explică (pentru Legiuitoarea):

Acum ma simt mai bine fiind constient ca tocmai userul anului mi-a oferit un raspuns care sa nu ma mai faca sa ma ingrijorez degeaba :D multumesc mult doamna legiuitoare si sper ca imi veti acorda prilejul sa raspundeti si la http://www.tpu.ro/......ea-mea-am/ Multumesc. Sarbatori Fericite

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Anonymus5):

Bună.
Obezitate? Nu.
Ca să vorbim de obezitate trebuie să ai greutatea peste 25% din greutatea normală.
Obsesia ta este nefondată.
Numai bine.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonymus5 explică:

Scuzati, 1,62 ( 1 metru si 62) SCUZATI-MA