| Bionicle a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi.Eu am acuma 76 kg si un metru 90, dar eu voiam sa raman la 80 de kg, am pierdut deja 4 kg.Cum as putea sa raman la acea greutate? Ce ar trebui sa mananc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FnaticCosmin a răspuns:

Mancarelaughing pai tu scazi pentru ca esti in deficit caloric, ca sa nu mai pierzi in masa trebuie sa mananci un anumit numar de calorii pe zi...

| Bionicle explică (pentru FnaticCosmin):

Si stii tu ceva cu un nr mare de calorii?

1 răspuns: