| YukiYukiYuki a întrebat:

Ce imi puteti recomanda pentru parul foarte gras. Se ingrasa foarte repede P.S. il spal odata la 2 zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Un sampon bun pentru par gras. Eu ma spalam aproape zilnic, acum am gasit unul bun, nici foarte scump de la garnier si ma spal cam la 3 zile pe cap.

| zurick a răspuns:

Am trecut si eu prin asta si acum e o foarte mare schimbare...
Incearca CLEAR pentru par gras

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O tunsoare + un sampon + o vizita la dermatolog

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

O alimentatie cat mai sanatoasa

| Lorena7712 a răspuns:

Buna.
Si eu il am foarte gras. Ma spal cu unul de la nivea si e foarte bun. Ma spal odata la 3 zile. ( uneori si 4 big grin ).
Sper ca te-am ajutat.