| Andreea_5313 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru dinti foarte sensibili? Ceva sigur.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Pasta de dinti Sensodine e sigur buna, am verificat-o. In familie destui membrii au dinti sensibili si dupa ce am folosit-o cu totii, tot cu totii am constatat schimbari in bine. Eu pot spune ca nu mai puteam sa beau apa, ca simteam imediat o durere foarte ascutita, dar dupa ce am folosit pasta aproximativ o luna, problema a disparut!
Sa fii atenta insa, eu am luat Sensodine verde, nu stiu daca si celelalte sunt la fel de bune.
Sanatate! happy

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Lacalut activ! De curand am gasit in farmacii o mica trusa care mai contine si periuta de dinti, apa de gura.Periuta are firele de par foarte moi dar curata excelent!

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Sensodyne rapidwinking

| ALice_4674 a răspuns:

Zimaflour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sperma de brontozaur

| iMustbeReallybored2beHere a răspuns:

Ceva caldut si lipicios.