| yarina a întrebat:

Daca nu ai dintii sensibili e bine sa folosesti pasta de dinti pentru dinti sensibili, de exemplu Sensodine?

3 răspunsuri:
| RappK a răspuns:

Da...eu am folosit si am fost multumita..cu toate k nu am dinti sensibilibig grin

| w1zz a răspuns:

Nu cred ca sensodine este asa de bun dar incearca poate vei avea dinti mai rezistenti si iti spun pentru ca mia mi s-a crapat dintele crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, este recomandată.
Medicul stomatolog este cel mai în măsură să-ți prescrie o anumită pastă de dinți sau un preparat special care ajută la sănătatea dentiției.
Sănătate.
Pa, pa.