| anonim_4396 a întrebat:

Ce inaltime trebuie sa am la 46kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| scumpa a răspuns:

1, 63

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

La 20 ani am avut 1, 65 m si 48 kg iar cum am inaintat in virsta am ajuns la 68 kg care ma deranjeaza enorm, ce n-as da sa mai am 48-50 kg,
poate ca as rezista tentatziilor culinare daca nu ar trebui sa gatesc zilnic pentru toata familia

| kinkyk a răspuns:

Esti fata, esti baiat? mai bine ai intreba, cate kilograme trebuie sa ai la inaltimea ta. e mai usor sa slabesti sau sa te ingrasi, decat sa cresti. big grin tongue

| ZuZu_9651 a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat... daca esti fata ar trebui sa ai in jur de 1, 57
dar nu-ti fa probleme...as vrea eu sa fiu mai slaba si nu reusesc. dar daca totusi ai o reala probleme cu greutatea mai bine ai merge la un nutritionist