| anonim_4396 a întrebat:

Ce indica o boala pulmonara? dureri etc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o tuse de la paste si vine si un fel de mucus transparent cateodata

| Chaterinna a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt cam doua luni de-atunci... Cred ca ar trebui sa mergi la medic.

| nomoretears1111 a răspuns:

O boala pulmonara indica... o boala pulmonara, ce altceva? Uneori bolile pulmonare apar in deficiente imunitare, SIDA etc. Tu ai vrut sa intrebi cum se manifesta o boala pulmonara, ce semne are ea, ceea ce este cu totul altceva, dar, deh, limba romana nu este vorbita de oricine. crying Chaterinna ti-a raspuns foarte bine. E timpul se mergi la medic, afectiunile de felul acesta, ignorate, se complica ingrozitor. Multa sanatate!

| Chaterinna a răspuns:

Incapacitatea sau greutatea de a respira profund, modificarea respiratiei in timpul unei activitati fizice simple insotita de aparitia oboselii, tusea persistenta etc.