| lolo_1609 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand nu poti trage aer in piept atat ca trebuie si te doare in capul pieptului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| aigi1 a răspuns:

S-ar putea sa ai insuficienta respiratorie sau astm sau pate ai nasul infundat ar fi mai bine sa mergi la doctor sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat.Din cauza emotiilor sau o frica pe care o ai.

| Beastboy a răspuns:

Poate e ceva neimportant.de obicei pe mine ma doare atunci cand sunt obosit si trag aer mult in piept. cel mai bine ar fi sa mergi la un spital, ii pui acolo 10/20 ron in buzunarel la medic si totul se va rezolva cat ai clipi ca asa e la noi in romanica... fara mita mori pe patul de spital... mult noroc

| Binta_Gheorghe_1970 a răspuns:

De ce ma doare cosul pieptului si imi vine apa in gura