| Butoiu_Sorin_1968 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca un prieten si-a rupt piciorul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu inseamna nimic. Pur si simplu te-ai gandit la asta sau iti este frica de posibilitatea asta sau ai vazut/auzit ceva in care cineva si-a rupt piciorul si creierul tau a facut conexiunea asta.

| σκμ a răspuns:

Nu înseamnă nimic.
Acum doar nu crezi că dacă ai visat tu gata și-a rupt ăla piciorul.
Este o mare prostie sper să nu mai văd întrebări așa de STUPIDE.