| frumusikapurple a întrebat:

Ce inseamna carcei la ambele picioare noaptea paralizie? sau trebuie sa iau calciu ceva ca asa am auzit! nu inseamna paralizie nu? dau funda cine imi poate spune happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| diamar a răspuns:

Carceii pot insemna lipsa de calciu sau magneziu.Cel mai bine este sa faci analize inainte de a lua ceva(calciu, mg-ionic). Funda?

1 răspuns:
| Fanatic a răspuns:

Inseamna ca in curnd iti va paraliza capul. daca ai unul