| MrsAllAmerican a întrebat:

Am cârcei la picioare noaptea si habar nu am ce sa fac. Idei?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

AI lipsă de magneziu. Încercă să cumperi Supradyn 1 tabletă pe zi! Și vei scăpa. Dr ar fi indicat să faci și un consult la medicul de familie și un set de analize.

1 răspuns:
| SergiuJhS a răspuns:

Nu tine picioarele,, ghemuite''. Incearca sa le ti intinse happy Si circulatia sangvina poate provoca astfel de carcele big grin