| maia9090 a întrebat:

Ce inseamna daca atunci cand faci sex si cateva minute dupa resimti o durere in zona ovarelor, cred eu? La burta jos. Cand era penetrarea mai adanca si repede simteam ca parca totul se misca in corpul meu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Clarity a răspuns:

Cred ca o sa te obisnuiesti cu asta, si mie mi s-a intamplat de curand asta, de durere nu am putut sa ma misc 5 minute. Dar o trecut, probabil te-ai fortat sa stai intr-o pozitie care nu era buna pentru corpul tau, stai cat mai confortabil ca sa nu mai patesti asta, o sa fii binewinking.