| maia9090 a întrebat:

RASPUNDE TI MI,va rog mult sad nu stiu ce se intampla, ultima data cand am facut sex am resimtit o durere in zona ovarelor.Cand penetrarea era adanca si repede simteam ca totul se misca in mine si ma dureau rau. Chiar si a doua zi resimt o durere mica.Cred ca abia aseara penisul a intrat maxim.Era ziua ovulatiei. Contact protejat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Totul se petrece doar in subconstientul tau. Esti chiar la inceputul vietii sexuale.Este oarecum normal ca sa ti se para iesite din comun anumite stari care de fapt sunt perfect normale.Este bine daca penisul lui a intrat in totalitate si nu ai resimtit o prea mare durere deoarece acest fapt denota ca organele voastre sexuale sunt compatibile ca dimensiune.Si da este normal sa resimti durere chiar si a doua zi deoarece muschii vaginului tau au fost supusi unei intinderi exagerate si acest lucru se resimte sub forma unei traume care poate persista chiar 2-3zile.Neaparat sa folositi protectie. Sex placut in urmatoarele zile. Pa, pa.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Poate ai vreo rană pe colul uterin, cel m ai bine este sa mergi la un consult ginecologic de specialitate, noi nu stim ce poate fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In corpul tau se fac niste schimbari, dilatarea, febra musculara, dureri in interior e normal.:*

| Happyjump a răspuns:

Mai bine mergi al un ginecolog. Nu cred ca ai vreo problema, e ceva normal, dar mai bien mergi si asigura-te.